Nasze atuty

Super-waski

Idea Novum - nasze atuty

Doświadczenie

Optymalna technologia

Najwyższej jakości materiały

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i umiejętności rzemieślnicze członków naszego zespołu pozwalają także na wykonanie elementów niedostępnych dla zautomatyzowanej produkcji.

W zależności od preferencji klientów, możliwości technicznych lub budżetowych dobieramy różne techniki wykonania logotypów. Podpowiadamy, doradzamy oraz szukamy nowych rozwiązań.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów więc do produkcji reklam, używamy wyłącznie najwyższej jakości taśm 3D, płyt PMMA (plexi), dibondu, poliwęglanu litego czy polistyrenu, pochodzących wyłącznie od uznanych i sprawdzonych producentów.

litery 3d
projektowanie reklamy zewnętrznej
materiały reklamowe

Automatyczna giętarka

Frezarka CNC

Laser CO2

Nasza innowacyjna giętarka pozwala nam spełniac jakościowe oraz terminiowe wymagania klientów. Jej zaletą jest system automatycznego ustawiania głębokości nacinania taśmy zarówno dla aluminium, jak i stali nierdzewnej. Pozwala nam wyginać zarówno płaskie tasmy aluminiowe i stalowe ale także niewykle popularne podwójnie zagiete taśmy oraz profile trójkątne i kątowe.

Ploter frezujący CNC to bardzo precyzyjna maszyna służąca do obróbki wielu materiałów, których używamy do produkcji reklam, np.  poliwęglanu, PMMA (plexi), płyt kompozytowych typu dibond, drewna, MDF, ale także metali miękkich np aluminium.

Sztywna i trwała konstrukcja gwarantuje prezycję i powtarzalność obróbki, a co za tym idzie, dokładność w tworzeniu reklam.

Cięcie laserowe to nowoczesna technika obróbki materiałów. Narzędziem tnącym w technice tej jest wiązka lasera o wysokiej gęstości energii, która rozcina materiał. 

Cięcie tworzyw, np. PMMA  daje gładszą i ładniejszą dla oka krawędź, powala na uzyskanie lepszych kątów.

Automatyczna giętarka
Frezarka CNC
Laser CO2

Sprawdzone moduły LED

Pewne źródła zasilania

Sprawdź nas!

Używamy markowych modułów LED dostosowanych do typu reklamy, jej głębokości, kształtu i lokalizacji. W ofercie moduły pojedyncze, podwójne i potrójne, ale także potrójne MINI, moduły 170° do płaskich kasetonów, moduły krawędziowe, taśmy ledowe wewnątrze i zewnętrzne IP68, itd.  

Najpopularniejszy jest świetnej jakości moduł potrójny, wyposażony w diody Samsunga z soczewką rozpraszającą 160°.

Odpowiednie zasilanie to podstawa działania technologii LED. Właściwy dobór zasilacza jest więc kluczowy zarówno dla jakości, jak i dla właściwego działania całego systemu oświetlenia. W naszych szyldach używamy najlepszej jakości zasilaczy zewnętrznych i wewnętrznych marki MeanWell. W zależności od potrzeb oraz założonego budżetu dobieramy zasilacze serii LPV, HGL lub XGL zapewniające gwarancję producenta od 3 do nawet 7 lat.

​Nie boimy się wyzwań. Skontaktuj się z nami, wiemy jak Ci pomóc.​

Zapraszamy do współpracy

Wiele naszych realizacji to odpowiedź na wyjątkowe potrzeby klientów. Poszukujemy rozwiązań, następnie sprawdzamy je, aby móc dostarczyć dokładnie to, czego potrzebują nasi kontrahenci.