Bezpośredni producent reklam świetlnych​

Jesteśmy grupą entuzjastów, działamy na rynku usług reklamowych i poligraficznych od ponad 20 lat.  Niezależnie to tego, czy sprzedajemy gotowe produkty w naszym sklepie on-line, drukujemy, produkujemy gadżety, czy tworzymy szyldy i reklamy zewnętrzne – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jasne ustalenia i jakość to nasze atuty!

Litery 3D podświetlane

W naszej ofercie znajdziesz: litery 3D (spotykane też pod nazwą litery blokowe lub litery i bryły przestrzenne) o dowolnej wielkości, kolorze, wykonane z różnego typu materiałów.

Realizujemy zróżnicowane formy podświetlenia (frontem, bokiem, tyłem, frontem i bokiem i wszystkie inne możliwe kombinacje), zawsze z wykorzystaniem najbardziej ekologicznych źródeł światła jakimi są dziś wysokiej jakości moduły LED. Ich bezkonkurencyjna żywotność oraz niskie zużycie energii elektrycznej w połączeniu z dużą odpornością dają niemal idealne podświetlenie reklamowe.

W naszych konstrukcjach wykorzystywane jest plexi (PMMA), poliwęglan, styrodur, kompozytowe płyty warstwowe, aluminium, stal, drewno i inne materiały.

Szukasz zaufanego podwykonawcy?

Pracujemy z pośrednikami, takimi jak agencje reklamowe, biura architektoniczne, firmy montażowe, chroniąc ich wrażliwe informacje, a także bezpośrednio z klientami końcowymi. Pomagamy w wyborze optymalnej technologii, sposobu podświetlenia i materiałów.  Dbamy o jak najbardziej efektywne wykorzystaniu określonego budżetu. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, by zyskać zadowolonych klientów i czerpać satysfakcję z dobrze wykonanej oraz docenionej pracy.

Stosujemy sprawdzone materiały i mamy pewność, co do jakości naszych produktów. Obejmujemy długim okresem gwarancyjnym większość naszych produktów. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin marketingu i kreacji. Działamy z klientami detalicznymi, małymi i dużymi firmami. 

Własny park maszynowy

Posiadamy własny park maszynowy pozwalający wykonywać zlecenia z zakresu druku sublimacyjnego bezpośrednio na tkaninach, druku wielkoformatowego, niskonakładowego druku cyfrowego oraz wysokonakładowego druku offsetowego. Oferujemy grawerowanie i cięcie laserowe, frezowanie CNC, produkcję i montaż reklam zewnętrznych, w tym podświetlanych liter 3D wyginanych precyzyjnie na zautomatyzowanej gietarce.