O nas

Producent reklam świetlnych IdeaNovum Warszawa

Bezpośredni producent reklam świetlnych

Jesteśmy grupą entuzjastów, działamy na rynku usług reklamowych i poligraficznych od ponad 20 lat.  Niezależnie to tego, czy sprzedajemy gotowe produkty w naszym sklepie on-line, drukujemy, produkujemy gadżety, czy tworzymy szyldy i reklamy zewnętrzne – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jasne ustalenia i jakość to nasze atuty!

Litery 3D podświetlane

W naszej ofercie znajdziesz: litery 3D (spotykane też pod nazwą litery blokowe lub litery i bryły przestrzenne) o dowolnej wielkości, kolorze, wykonane z różnego typu materiałów.

Realizujemy zróżnicowane formy podświetlenia (frontem, bokiem, tyłem, frontem i bokiem i wszystkie inne możliwe kombinacje), zawsze z wykorzystaniem najbardziej ekologicznych źródeł światła jakimi są dziś wysokiej jakości moduły LED. Ich bezkonkurencyjna żywotność oraz niskie zużycie energii elektrycznej w połączeniu z dużą odpornością dają niemal idealne podświetlenie reklamowe.

W naszych konstrukcjach wykorzystywane jest plexi (PMMA), poliwęglan, styrodur, kompozytowe płyty warstwowe, aluminium, stal, drewno i inne materiały.

Szukasz zaufanego podwykonawcy?

Pracujemy z pośrednikami, takimi jak agencje reklamowe, biura architektoniczne, firmy montażowe, chroniąc ich wrażliwe informacje, a także bezpośrednio z klientami końcowymi. Pomagamy w wyborze optymalnej technologii, sposobu podświetlenia i materiałów.  Dbamy o jak najbardziej efektywne wykorzystaniu określonego budżetu. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, by zyskać zadowolonych klientów i czerpać satysfakcję z dobrze wykonanej oraz docenionej pracy.

Stosujemy sprawdzone materiały i mamy pewność, co do jakości naszych produktów. Obejmujemy długim okresem gwarancyjnym większość naszych produktów. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin marketingu i kreacji. Działamy z klientami detalicznymi, małymi i dużymi firmami. 

projektowanie reklamy zewnętrznej
Automatyczna giętarka

Własny park maszynowy

Posiadamy własny park maszynowy pozwalający wykonywać zlecenia z zakresu druku sublimacyjnego bezpośrednio na tkaninach, druku wielkoformatowego, niskonakładowego druku cyfrowego oraz wysokonakładowego druku offsetowego. Oferujemy grawerowanie i cięcie laserowe, frezowanie CNC, produkcję i montaż reklam zewnętrznych, w tym podświetlanych liter 3D wyginanych precyzyjnie na zautomatyzowanej gietarce.

Zapraszamy do współpracy

Wiele naszych realizacji to odpowiedź na wyjątkowe potrzeby klientów. Poszukujemy rozwiązań, następnie sprawdzamy je, aby móc dostarczyć dokładnie to, czego potrzebują nasi kontrahenci.

Oferta

Litery i bryły 3D świetlne

Reklamowe bryły i litery 3D Litery i bryły 3D świetlne to atrakcyjny i bardzo estetyczny sposób prezentacji logotypu, napisów i

Litery i bryły 3D ze styroduru

Litery i bryły 3D ze styroduru Styrodur to materiał stosunkowo twardy oraz odporny na wilgoć. Ploter termiczny pozwala na wycięcie

Kasetony

Kasetony reklamowe podświetlane Zajmujemy się produkcją reklam zarówno w formie klasycznych kasetonów, ale przede wszystkim najefektowniejszych kasetonów z frezowanych płyt

Szyldy

Szyldy reklamowe i sklepowe 3D Ozdabiamy witryny sklepowe efektownymi szyldami według pomysłów i projektów naszych klientów lub pomagamy w stworzeniu

Inne usługi

Reklama zewnętrzna i pozostałe usługi Nasza oferta obejmuje między innymi totemy, witacze, pylony reklamowe, tablice reklamowe, banery, usługi cięcia i

Napisz do nas