Skuteczne nośniki reklamy zewnętrznej

Z roku na rok powstaje coraz więcej firm. Świeżo upieczonym przedsiębiorcom często towarzyszy pytanie: jak dotrzeć do większego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów bądź partnerów biznesowych? Co zrobić, by zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów? Kluczem do osiągnięcia przywołanego celu jest odpowiednio dobrana reklama zewnętrzna. Sprawdź, w jakie środki promocji warto zainwestować i dlaczego. 

Bez szyldu firmowego ani rusz 

Precyzyjnie i estetycznie wykonany szyld reklamowy to podstawa, Dzięki niemu potencjalni klienci mogą w szybki i prosty sposób zidentyfikować siedzibę danego przedsiębiorstwa. Wspomniany element pozwala również firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Jednocześnie pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki i czyni ją bardziej wiarygodną w oczach potencjalnego odbiorcy produktów czy usług. 

Świetlne bryły 3D – ich nie przegapisz

Świetlne bryły 3D budzą obecnie coraz większe zainteresowanie. Dlaczego są tak popularne? Powodów z całą pewnością nie brakuje. Przede wszystkim tego typu reklamy od razu rzucają się w oczy i szybko zapadają w pamięć. Trudno przejść obok nich obojętnie. Dzięki zastosowaniu ciekawych efektów wizualnych i podświetlenia zwracają na siebie uwagę, a mijający je przechodnie z zaciekawieniem czytają wszystkie napisy.

Prezentowane formy reklamy zewnętrznej są niezwykle nowoczesne i stosunkowo nowe. Na tym właśnie polega ich największa siła i przewaga nad tradycyjnymi billboardami, plakatami czy innymi standardowymi nośnikami promocji. Poza tym podświetlane bryły bądź litery 3D – w przeciwieństwie do zwyczajnych afiszy – nie tracą na swojej funkcjonalności wraz z nadejściem późnych godzin wieczornych czy nocy. Pozostają doskonale widoczne o każdej porze. 

Co więcej, nie generują dużych kosztów eksploatacyjnych. Do ich podświetlenia wykorzystuje się zazwyczaj żarówki typu LED, które cechuje energooszczędność, trwałość, a także ekologiczność. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, więc nie zaszkodzi im silny wiatr, deszcz, śnieg lub inne, niesprzyjające czynniki atmosferyczne.

Reklama reklamie nierówna

Sama inwestycja w szyldy firmowe czy bryły świetlne nie gwarantuje jednak skuteczności przekazu. Co zatem stanowi klucz do sukcesu. Warto zwrócić szczególną uwagę na jakość przywołanych form reklamy i zaopatrywać się wyłącznie u sprawdzonych, zweryfikowanych dostawców, którzy dysponują sporym doświadczeniem w produkowaniu tego typu wyrobów.